Blue/Yellow

Už mūsų ir jūsų laisvę!
Slava Ukraini!

Mes, Lietuvos kūrėjai, ir vėl buriamės kartu, siekdami prisidėti prie paramos Rusijos užpultai Ukrainai rinkimo. Mes vertiname laisvę ir darydami tai, ką mokame geriausiai, siekiame padėti kovojantiems dėl jos. Tegul mūsų kūryba prisidės prie šios kovos.

Už savo paramą Ukrainos kariams ir vaikus nuo karo gelbėti padedantiems fondams galite pasirinkti mūsų padėką, kurios vertė bus ne mažesnė, nei suma, kurią paaukojote. Kartu mes stiprūs. Kartu mes ir mūsų kaimynai būsime laisvi.


Už mūsų ir jūsų laisvę. Slava Ukraini!

11410 €

N.B. Būsime dėkingi, jei apie savo paramą (reikalinga pavedimo kopija) bei kūrinį, kurį renkatės, informuosite mus el. paštu parama@menasbekarunos.lt

Dovanų perdavimas su visais aukotojais bus derinamas asmeniškai. Dovanos skirtos skatinti naujas aukas, tad dovanojamos tiems, kurie fondams paaukojo po šios iniciatyvos pradžios kovo 11 dieną. Atgaline data dovanos nedovanojamos.

Blue-Yellow

VšĮ „Mėlyna ir geltona“– nevyriausybinė organizacija, nuo 2014 metų remianti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas, savanorius bei nuo karo nukentėjusius civilius.
Lietuvoje įkurta organizacija yra sukūrusi platų draugų ir partnerių tinklą Ukrainoje ir tarptautiniu mastu.

Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869
Bankas: Swedbank
Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
Mokėjimo paskirtis: PARAMA (Menas be karūnos)
https://www.blue-yellow.lt/
https://www.facebook.com/blueyellowforukraine/

Gelbėkit vaikus

Šiuo metu 7,5 milijonai vaikų išgyvena karo siaubą Ukrainoje.
Organizacija „Gelbėkit vaikus“ rūpinasi į Lietuvą atvykusiais vaikais ir nėščiomis moterimis, bei padeda kolegoms „Save the Children Ukraine“ besirūpinantiems Ukrainoje likusiais vaikais.

Banko sąskaita: LT147044060000348949
Bankas: AB SEB bankas
Gavėjas: Gelbėkit vaikus
Mokėjimo paskirtis: PARAMA (Menas be karūnos)
https://gelbekitvaikus.lt/
https://www.facebook.com/savethechildrenlithuania/


2020 metais, prasidėjus Covid 19 pandemijai, Contour Art Gallery suburta iniciatyva, už meno kūrėjų paaukotas dovanas į medikų paramos fondus surinko daugiau kaip 10.000 eurų.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress